Як ми уже повідомляли, за словами павлоградця Олексія, 6 січня 2017 його вивезли у посадку, насильно утримували у невідомій квартирі, катували, підозрюючи у скоєнні крадіжки.

Матеріал за темою: Павлоградця катували, аби він зізнався у скоєнні злочину 

7 січня Олексій написав заяву до поліції, проте, як розповів потерпілий журналістам, карне провадження відкрито не було.

Сьогодні павлоградська поліція прокоментувала чому карне провадження було відкрито лише після повторного звернення потерпілого.

                     07.01.2017 року до Павлоградського відділу поліції надійшло повідомлення від громадянина 1974 р.н., про те що, він отримав тілесні ушкодження від невідомих осіб. Дане повідомлення було зареєстровано.

В ході перевірки даного факту було встановлено, що заявник не надав відомості, які б містили ознаки кримінального правопорушення. У зв’язку з цим кримінальне провадження відкрито не було. Після повторного звернення та надання повної інформації про вчинення відносно заявника кримінального правопорушення, відомості було внесено до ЄРДР за ч. 1 ст. 146 КК України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини).

На теперішній час слідством вживаються всі необхідні заходи, щодо притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.