Чемпіонат світу з єдиноборства «Комбат самооборона ІСО»( Internetional combat organization) із 18 по 23 жовтня пройшов у Великобританії.

У змаганнях взяли участь 16 країн світу, зі всіх куточків земної кулі. До складу Збірної України увійшли міста Дніпропетровської (Павлоград, Кривий ріг, Тернівка) та Київської областей. Із Павлограда у чемпіонаті взяли участь два спортсмени: Людмила Гаймур та Олександр Баженов.

Для обох спортсменів єдиноборство – то хобі. Людмила працює в Павлоградському центрі з надання безоплатної правової допомоги. Олександр – на шахті Героїв Космосу.

Збірна України привезла із змагань 13 золотих , 15 срібних та 3 бронзових медалей. В заліку по областях Дніпропетровщина зайняла перше місце.

«Змагання були важкими. Англійці вони сильні спортсмени, гнучкі, спритні. Враховуючи свій вік, мені уже 36, було нелегко. Найголовніше перебороти страх, котрий завжди присутній перед виходом в бій. Ти розумієш, що тобі потрібно відстоювати свою країну і не підвести своїх тренерів», – розповіла tv-news.dp.ua Людмила Гаймур.

Це її перша участь у світових змаганнях.

Більше читайте в ексклюзивному інтерв’ю з Людмилою Гаймур