Ще у 13-річному віці Валентин ґвалтував малолітніх хлопчиків, випускав  собаку на дітей 

Український інтернет-простір шокований новими подробицями життя павлоградського «різака». Нагадаємо, що хлопець підозрюється у скоєнні подвійного вбивства та спробі убивства вагітної жінки.
Як виявилось, хлопець, ще будучи підлітком, скоював жорстокі вчинки, але йому все «сходило з рук» через впливових батьків.

Раніше постраждалі боялись розповідати про це . Проте після підозри у скоєнні ним звірячого убивства, люди заговорили. Батьки малолітніх хлопчиків, котрих старшокласник Валентин Зємцов гвалтував, взяли участь у програмі на каналі СТБ. Кажуть, що нікуди не заявляли про це, бо боялись помсти і не вірили у справедливе покарання.
Про жорстокість брата розповіла і сестра підозрюваного, Марина. Вона переконана, що на місці загиблих батька та сина міг бути будь-хто.

Батько ж нелюда говорить про те, що син начебто бачив якість тіні та чув голоси, котрі керували його вчинками.
Громадськість міста не виключає, що підозрюваного спробують «відмазати» , помістивши у психіатричну клініку.
Виходила на зв’язок із телеканалом СТБ і постраждала Вікторія, котра на даний час перебуває в обласній лікарні. Каже, що до неї телефонував батько підозрюваного і радив багато не говорити.

Нагадаємо, що убивство 30-річного чоловіка, 4 - річної дитини та спробі убивства вагітної жінки сталось у ніч на 11 березня.

Поліція затримала підозрюваного у вбивстві – 18-річного старшокласника школи №3 Павлограда. Відразу після рішення суду про обрання йому запобіжного заходу, підозрюваного відправили на стаціонарне лікування до 4-ї міської лікарні. Начебто порізи при проникненні у будинок через вікно були настільки серйозними, що потребували стаціонарного лікування.

Павлоградські активісти переконані, що лише завдяки їх активній позиції, підозрюваного таки відправили в СІЗО.