Павлоградський школяр, котрий підозрюється жорстокій розправі над сім’єю сусідів, поправляє своє здоров’я у міській лікарні.

Нагадаємо, що 13 березня міський суд прийняв рішення про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою упродовж 60 діб без права застави. Проте 18-річний юнак після рішення суду потрапив не в СІЗО, а в міську лікарню. У ніч із 10 на 11 березня він начебто поранив собі руку та ногу, коли вибивав скло та залазив через вікно у помешкання, аби зарізати 4-річну дитину та його маму.

Матеріал за темою: У Павлограді старшокласник вирізав сім’ю сусідів

У цей же день (11 березня) він звернувся до міської лікарні по медичну допомогу. Активістів стурбував той факт, що за їх інформацією підозрюваний перебуває у загальній палаті разом з іншими хворими, створюючи загрозу і їх життю, і що до нього могли вільно навідуватись його найближчі родичі. Виникло також запитання чи дійсно настільки серйозні у нього травми і потребують перебування саме у стаціонарному відділенні медичного закладу.

Аби з’ясувати все та висунути відповідні вимоги сьогодні до міської лікарні прийшло близько 50 чоловік.


Підозрюваний дійсно перебуває на стаціонарному лікуванні у травматологічному відділенні , до речі за збігом обставив в палаті №13. Це загальна палата на три ліжка. Щоправда на даний час він там перебуває один. Його цілодобово охороняє поліція.

Із учасниками мирного пікету зустрівся в.о. головного лікаря Ігор Сєдой та черговий травматолог.


За словами медиків пацієнт потрапив до них 11 березня із порізами руки та ноги і потребував стаціонарного лікування. Із лікарні правоохоронці його відвозили до суду і після суду привезли знову. На запитання чому підозрюваний не перебуває у загратованій палаті , відповіли, що така палата є лише у хірургії, а хворий же лікується у травматології. В. о. головного лікаря повідомив також, що за станом здоров’я у понеділок, 19 лютого, пацієнт підлягає виписці із медичного закладу. За словами поліціянтів після виписки він буде доправлений до слідчого ізолятора, згідно рішення суду.

Активісти вручили свої вимоги до поліції та в.о. головного лікаря.

 
Чи будуть виконані ці вимоги проконтролюють і члени ГО «Національна дружина» – вони чергуватимуть у лікарні разом із поліцією.

Читайте також: Старшокласник чув якісь голоси і вважав, що він обороняється?