Павлоградця обвинувачують у співучасті в скоєнні злочину – убивство екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова

У вівторок, 13 листопада 2018 року, в Шевченківському районному суді м. Києва відбулося засідання у справі щодо вбивства екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова.
У ході засідання прокурор завершив оголошення обвинувального акту, після чого судом було визначено порядок дослідження доказів у кримінальному провадженні.
Суд вирішив спочатку допитати свідків обвинувачення, а потім потерпілих. Після цього суд дослідить письмові докази та допитає обвинувачених.
Також під час засідання суд за клопотанням прокурора продовжив двом обвинуваченим термін дії запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою ще на 2 місяці, до 11 січня 2019 року.
Наступне засідання відбудеться 4 грудня 2018 року об 11:30.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Нагадаємо, що 23 березня 2017 року у Києві застрелили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова. Кілер відкрив по ньому вогонь біля готелю «Прем’єр Палас» в центрі столиці, куди Вороненков йшов на зустріч із ще одним колишнім депутатом Держдуми РФ.

16 червня у Павлограді був затриманий 36-річний активіст Ярослав Тарасенко. Слідство вважає його співучасником Павла Паршова, котрий убив екс-депутата Держдуми Дениса Вороненкова. Фактичним замовником убивства, за словами генпрокурора, є кримінальний авторитет Володимир Тюрін.

Джерело фото: соцмережа Facebook