Андрій загинув 5 грудня 2014 року під селищем Піски, Донецької області 

Павлоградська поетеса Лідія Ларікова презентувала свої нові збірки віршів «Даруй мені крила» та «Запашні вітрила життя».

Чимало віршів присвячені темі війни на сході країни, загиблим бійцям. До збірки також увійшов вірш - посвята загиблому павлоградцю Андрію Михайленку.

У творчому вечорі поетеси взяли участь рідні, друзі, знайомі Лідії Ларікової а також батьки, дружина та донька загиблого Андрія.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблого Андрія та всіх його побратимів.

Сама ж поетеса розповідає, що дуже боляче сприймає тему війни, загибель наших воїнів. Писати вірші вона почала ще в дитинстві. У 7-му класі її вірші уже друкувались в газеті «Світло Жовтня». Хоча в житті довелось займатись і не дуже романтичними справами – працювала водієм вантажівок, у дитячій кімнаті міліції. Проте каже, що навіть і там черпала натхнення.

«У мне взагалі був такий чоловічий характер. Мій старший брат вчив мене стріляти, керувати мотоциклом, потім на комбайні їздити. Ну, одним словом, Лідка-бандітка. А от професія водія мені подобалась. Там була незалежність. Вірш прийшов, я зупинилась написала і поїхала далі», – розповідає Лідія Ларікова

У Павлограді уже вийшло три збірки поетеси, до друку готується четверта.