Є навіть срібний нагрудний знак міського голови дореволюційного Павлограда, старовинні печатки із зображенням Наполеона 

18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Павлоградський історико-краєзнавчий музей було створено на базі громадського історико-революційного музею у 1976 році.

На сьогодні в музеї зберігається майже 54 тис експонатів. Серед найцінніших – нагрудний знак міського голови 1810 року, старовинні печатки, кинжал карасуркський Розповіла tv-news.dp.ua директор музею Тетяна Ведмідь.

«На 1 січня 2019 року у нас було 50 тис. 707 експонатів основного фонду та 3 тис. 627 експонатів допоміжного фонду. Минулого року до нашого музею передали експонати з Народного музею заводу «Павлоградхіммаш». Там понад 15 років музей не працював і ми боялись, щоб ці експонати не загубились. Заводу було 140 років. Це найстаріше підприємство міста. Там є техніка, котрій понад 100 років. А цьогоріч нам передали експонати зі школи №9. Там був спортивний музей та музей Великої Вітчизняної війни», – розповіла Тетяна Ведмідь.

Зі всієї кількості ексопнатів на виставках можуть показати лише пяту частину із них, бо не вистачає місця. Експонати постійно змінюються. Серед найцінніших – нагрудний знак міського голови Олександра Парманіна, старовинні печатки, кинжал карасуркський, печатка із зображенням Наполеона, старовинні фотографії та інші. Щороку фонди музею поповнюються на 450 експонатів. Місця для їх зберігання катастрофічно не вистачає.

Сподіваються, що ситуацію покращить філія музею, котру планується обладанати в колишній будівлі флюорографічного кабінету, що по вул. Соборній у Павлограді.