Хто має обслуговувати лічильники на воду мешканців квартир, за чий кошт це здійснюється? Саме ці питання намагається з’ясувати у судовому порядку мешканець Павлограда Роман Нікіфоров.

Матеріал за темою: Мешканець Павлоград судиться із водоканалом

Роман Нікіфоров вважає, що цим питанням має займатись той, хто надає послуги, тобто водоканал і повірка лічильника включена у тариф на водопостачання.

«Це не моя робота займатись повіркою лічильника. Є організації, котрі цим займаються. Якщо водоканал вважає, що лічильники потрібно здати на повірку, то, будь ласка, займайтесь цим питанням. Зніміть пломбу. Якщо ви пломбу не зняли, він працює. Пломба водоканалу. Я не можу її зняти і понести на повірку», – каже Роман.

Водоканал же за невчасну повірку лічильника покарав Романа , нарахувавши йому платню за воду за загальним тарифом.

Юрист водоканалу Сергій Гордєєв вважає, що повірку лічильника має здійснювати споживач за власний кошт.Правда на останньому судовому засіданні , котре відбулось 16 вересня, юрист заявив , що водоканал не є відповідачем у цій справі, бо будинок, в тому числі і лічильник на воду, обслуговує житлово-комунальне господарство і ця послуга закладена у тариф по обслуговуванню будинку.

Тобто виходить, що за повірку лічильника ми сплачуємо ЖЕКу? Тоді виникає питання чому водоканал карає за це споживача , а не ЖЕК.

«Зараз юрист водоканалу при всіх заявив, що він знає хто виконавець послуг. Виявляється обслуговуванням лічильника займається ЖЕК. Виходить, що тариф на лічильник включений у платню за житлово-комунальні послуги . Ця послуга не виконується, але претензії водоканал має не до ЖКГ , котре не виконало свою роботу, а до споживача. Тобто виходить, що людина сплачувала ЖКГ . Воно нічого йому не зробило. А водоканал каже, що це ж твоя квартира от ти і сплачуй за все. Споживача роблять крайнім. Де тут логіка?», – говорить захисник позивача Вадим Губар.

Він вважає, що відповідачем у цій справі має бути водоканал, бо гроші зі споживача вони вимагають.

«Вони кажуть, що ми не винні , судіться з іншими. Тобто ми вам нарахували по загальному тарифу, бо ви не здійснили повірку лічильника, але огляд повинен проводити ЖКГ. У цьому випадку водоканал мав би виставити претензії до ЖЕКа за невиконану роботу», – наголосив Вадим Губар.

На наступне судове засідання водоканал має надати відповідні документи, котрі свідчать про те, що обслуговування лічильника не включено у тариф на воду. І з чого складається тариф на водопостачання.