Нардеп вимагає  звільнити  з посади директора Павлоградського хімічного заводу 

Свою точку зору він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook

Коли намагаєшся допомогти, а у відповідь бачиш, що людина не тільки крадій, а і відвертий балабол, відразу стає гидко.

Історія.

До мене листом звернувся керівник Державного підприємства «Науково-виробниче об’єднання «Павлоградський хімічний завод» Леонід Шиман з проханням передбачити у Законі України «Про державний бюджет України на 2020 рік» кошти на утилізацію твердого ракетного палива у відповідності до представлених до Мінфіну та Мінекономіки фінансово-економічних розрахунків в обсязі 774,78 млн. грн.
Після того, як мою поправку до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік» про «збільшення видатків розвитку за загальним фондом за кодом 6381120 Утилізація твердого ракетного палива до 774.780 тис. грн» відхилили через рішення комітету оборони, де відмічалось що кошти до цього розкрадались, я доклав усіх можливих зусиль для проведення 12.03.2020 р. в м. Дніпро виїзного засідання Комітету з питань економічного розвитку.

На виїзному засідання комітет вирішив запропонувати Кабінету Міністрів України розглянути питання щодо виділення коштів з загального фонду державного бюджету в обсязі 164 401,00 тис. грн. на 2020 рік на утилізацію твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет.
Керівництву ПХЗ було запропоновано з’явитися на бюджетному комітеті та захистити бюджетні витрати по програмі.
Пройшов місяць як на виїзному комітеті депутати узгодили фінансування програми утилізації ракетного палива, але тільки після того як Шиман її доопрацює і подасть на Міністерство економіки. Звичайно, після аудиту того, як були освоєні кошти в минулому.
Але нічого такого не робиться на заводі. От тільки звільняють людей і брешуть відверто!

Директор Павлоградского химического завода Леонид Шиман:

Финансирование завода остановлено, мы были вынуждены уволить с начала года 687 человек, если деньги не поступят в ближайшее время - уволим еще 190».

Замість того, щоб обґрунтувати та відстоювати показники витрат для продовження «Програми утилізації твердого ракетного палива міжконтинентальних балістичних ракет РС-22» у Державному космічному агентстві України, Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Міністерстві фінансів України з боку генерального директора Леоніда Шимана ДП «НВО «ПХЗ» ведеться брудна інформаційна кампанія у ЗМІ, ось наступні приклади:

1. Ядерное наследие. Жизнь на токсических отходах -https://youtu.be/8wdIqCzpfBU
2. На Павлоградському хімзаводі - критична ситуація з утилізацією ракетного палива
https://www.ukrinform.ua/…/2823472-na-pavlogradskomu-himzav…
3. На хімзаводі в Павлограді може вибухнути "прострочене" ракетне паливо
https://www.segodnya.ua/…/na-himzavode-v-pavlograde-mozhet-…

І ще, людина, яка скоїла злочини не може далі керувати Павлоградським хімічним заводом:

1. Депутат-регіонал за кермом «Лексус» збив чоловіка на переходіhttps://tsn.ua/…/deputat-regional-na-leksusi-zbiv-cholovika…
2. Шиман знову збив людину джипом, цього разу на смерть https://dniprograd.org/…/shiman-znovu-zbiv-lyudinu-dzhipom-…

Звертаюсь до Володимир Зеленський з проханням вислухати мене і підтримати людей, яких незаконно звільняють.