Комунальники знесли паркан навколо ділянки землі всупереч рішенню суду 

Робочий день у комунальників сьогодні розпочався не традиційно – з 06 ранку. У цей час вони розпочали активні дії по ліквідації паркану навколо ділянки землі в центрі міста, в районі автостоянки торгової мережі «Сільпо» (зі сторони вул. Центральної).

Їх труд пильно охороняли працівники КП «Муніципальна варта» та правоохоронці. Всупереч карантину, людей зібралось чимало.

Дана ділянка землі є суперечливою. На даний час справа знаходиться в господарському суді. З’ясовується кому належить земля – є комунальною власністю міста чи колективного підприємства «Луч».

За словами директора підприємства «Організація орендарів Павлоградського заводу «Луч» Валентина Чекаліна, на даний час є рішення суду про заборону Павлоградській міській раді вчиняти будь-які дії по зміні огорожі земельної ділянки, з приводу якої триває суперечка. Він розцінює такі дії як політичну розправу за його різку критику міської влади.

«З 2017 року між нашою організацією та міською радою триває господарський суд з приводу земельної ділянки. Перед новим роком ми отримали рішення суду – заборонити Павлоградській міській раді вчиняти будь-які дії по зміні огорожі земельної ділянки навколо якої триває суперечка. Окрім того, що я є директором цього підприємства, я ще є депутатом міської ради. І на останній сесії я різко виступив на адресу міського голови. Написав пост в соцмережі з критикою міського голови. Знесення огорожі – це його відповідь на мою критику. По-іншому я це розцінювати не можу. Я переконаний на 300%, що це дійсно так. Коли я сьогодні прийшов і показую рішення суду поліції , кажу припиніть цей злочин, а вони кажуть, що ми будемо розбиратись. Я вважаю, що це політична розправа за мою позицію», – сказав Валентин Чекалін.

Комунальники, поліціянти та працівники КП «Муніципальна варта» від будь-яких коментарів відмовились.

Пізніше керівник «Муніципальної варти» у Facebook написав коментар:

- Забезпечували правопорядок під час прибирання комунальними службами захаращеної та занедбаної території міста. Усе інше - інтерпретації на вільну тему.

До речі, перед заїздом на стоянку були зрізані державні прапори.