Як ми уже повідомляли 28 січня під час проведення мітингу сталась стрілянина.
І на сьогодні ми уже маємо коментарі з цього приводу павлоградського відділу міліції.

 За повідомленням прес-служби міліції, конфлікт між двома чоловіками стався на побутовому грунті. Постріли ж здійснив прапорщик місцевої віськової частини, котрий не був задіяний у конфлікті.

 «О 13.00 на відстані ста метрів від проведення акції стався конфлікт на побутовому рівні між двома чоловіками. В руках одного з них був пневматичний пістолет. Випадково поблизу конфлікту знаходився 30-річний прапорщик місцевої військової частини, який мав при собі зареєстровану травматичну зброю — пістолет. Побачивши загрозу для оточуючих та прийнявши пневматичну зброю за бойову, він здійснив в бік власника пістолета три постріли, внаслідок чого останній був поранений в ніс», — йдеться в повідомленні прес-служби.

 Травмований чоловік каретою швидкої допомоги був доставлений до місцевої лікарні. На теперішній час загрози його життю немає. Травмованим виявився 53-річний місцевий мешканець, ніде не працюючий.

 В прес-службі міліції також повідомляють, що до проведення мітингу конфлікт ніякого відношення не має. Крім вищевказаного громадянина , постраждалих не має.

 Інформація внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Слідчим відділом Павлоградського МВ відкриті два кримінальні провадження: перше – за ст. 129 (погроза вбивством), друге – за ст. 125 (умисне легке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України. Розпочате досудове слідство.