Рашисти атакували область іранськими дронами та «Градами»


Вночі 19 грудня росіяни обстрілювали Дніпропетровську область. Окупанти випустили понад 60 снарядів із «Градів» та важкої артилерії по Нікопольському районі, а також атакували область іранськими дронами.

 Про ворожу атаку повідомив голова Обласної військової адміністрації Валентин Резніченко. За його лсовами по Нікопольському району окупанти випустили понад 60 снарядів і із Градів та важкої артилерії. Під обстріл потрапили населені пункти у трьох громадах – Червоногригорівській, Мирівській та Марганецькій.

Цієї ночі рашисти випустили над областю два безпілотники. Вони були знищені нашими захисниками з повітряного командування «Схід» Це були «Шахеди» .
Атака обійшлася без постраждалих, але зафіксовано чимало руйнувань.

У Червоногригорівській громаді пошкоджено 11 приватних будинків, шість господарських будівель, автомобілі, газопровід та лінію електропередачі. Через атаку знеструмлено насосну станцію водоканалу. У кількох селах немає води... У Марганці російські снаряди пошкодили понад 20 приватних будинків і господарських будівель, спортивну школу, ліцей, школу мистецтв, адмінбудівлю, а також кілька електромереж.