Створено комісію зі стабілізації цін на споживчому ринку

Відповідне розпорядження підписав начальник обласної військової адміністрації Сергій Лисак.


Головні завдання комісії – координація дій державних органів зі стабілізації цін на споживчому ринку в Дніпропетровській області, запобігання порушенням у сфері декларування роздрібних цін на товари та запобігання порушенням у сфері формування суб’єктами господарювання роздрібних цін на товари.


Мешканці області можуть звертатись зі скаргами на недобросовісних підприємців, котрі необгрунтовано піднімають ціни на основні продукти. Інформує відділ з питань розвитку підприємництва та залучення інвестицій виконкому Павлоградської міської ради.

«До Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області треба надавати належним чином оформлене звернення із зазначенням інформації про назву, організаційно-правову форму суб’єкта господарювання, адресу здійснення його господарської діяльності, копії наявних документів для здійснення заходів, передбачених чинним законодавством», –  йдеться у повідомленні.

Звернення приймаються за адресою: вул. Філософська, 39-А, м. Дніпро, через офіційний вебсайт Головного управління, також звернення можна надіслати на офіційну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..