Від отриманих травм потерпілий помер

Військовослужбовця , який збив пішохода на переході, покарали двома роками дисциплінарного батальйону. Про це стало відомо з вироку суду за ч.1 ст.415 КК.

Зазначається, 5 червня 2022 року солдат, керуючи «УАЗ 39094» здійснив наїзд на пішохода, який перетинав проїжджу частину по пішохідному переходу на зелений сигнал світлофора.
В результаті наїзду пішохід отримав травми, що призвели до смерті потерпілого.

В суді військовослужбовець свою вину визнав, зазначивши, що перевозив вантаж та особовий склад з міста Підгороднє до Павлограду.

Перед перехрестям, де відбулось ДТП, його обігнав джип, який став одразу гальмувати. Він також почав гальмувати, проте гальма не спрацювали. Він перестроївся в праву смугу руху, продовжив тиснути на педаль гальм. На пішохідному переході він побачив потерпілого, який в його бік не дивився та був в навушниках. Він намагався уникнути зіткнення, втім потерпілий не зупинився і потрапив під колеса авто. На місце викликали швидку, втім потерпілий помер дорогою до лікарні.

В ході розслідування була проведена експертиза, що встановила справність гальмівної системи та рульового механізму авто.Павлоградський міськрайонний суд визнав Ігоря Рокочого винним та призначив покарання у виді позбавлення волі на два роки, замінивши позбавлення волі покаранням у вигляді тримання в дисциплінарному батальйоні строком 2 роки.