Проєкт в процесі запуску – тестують техніку


Поки що, візьмуться за порушників паркування біля зупинок та стоянок.

За словами начальника транспортного відділу Павлоградського міськвиконкому Олександра Білого, спочатку проінспектують найпроблемніші місця – в районі зупинки громадського транспорту по вул. Шевченка, біля квіткового ринку, біля МКДЦ «Мир» та по вул. Полтавській. Припарковані там автівки порушують правила дорожнього руху, створюють перешкоди громадському транспорту та пасажирам.

«Приїхав до квіткового ринку, кинув автівку та побіг. Особливо по Шевченка біля автобусної зупинки. Буває, що автобуси не можуть під'їхати, бо стоять автомобілі. Будемо наводити порядок саме в частині «Зупинка, стоянка». Інколи зупиняються прямо на автобусній зупинці. Потрібно привчати людей до порядку. Найближчим часом будемо запускати», – розповів tv-news.dp.ua Олександр Білий.

Контролюватимуть правила паркування інспектори з паркування разом із поліцією. На порушників складатимуть протоколи та штрафуватимуть.

При цьому з водіями вони не контактуватимуть. Припарковану з порушеннями автівку фотографуватимуть та залишатимуть повідомлення.

Розмір штрафу – 340 грн. Якщо порушник сплачує його у 10-денний термін, то сума зменшується на 50%. А от через 15 днів з дня складання протоколу, виконавча служба стягує удвічі більшу суму – 640 грн, плюс виконавчий збір. Порушнику це обійдеться близько 1 тис. грн. Штрафи підуть до місцевого бюджету.