Гул генераторів, будинки без балконів, вікна затягнуті целофаном, перекошені дверні рами в магазинах....

Так виглядає сьогодні селище Хімзавод, котре постраждало найбільше від ворожих ракет. Проте люди тримаються стійко.

В школі №11 зруйновані всі вікна, двері. Проте там людно – туди приходять, аби зарядити телефон (працює генератор), або ж ховаються в укритті.

Шкільний охоронець  тієї ночі був на чергуванні

- Почув сильний вибух, а потім все тріщало, летіло. Бите скло, тріск дверей... Чи злякався? А чого боятись, мені уже 55.... А от за дітей страшно.

Каже, що у його квартирі теж повилітали всі шибки. Але писати заяву на допомогу він не буде.

«Заяву писати? Навіщо? Писати заяву мають ті, кому це потрібніше. Хто може обійтись, то нехай робить сам. Я сам впораюсь», – розповідає чоловік.

В помешканні Олени теж не залишилось жодної шибки у вікнах. Каже, що сильний стрес отримала вона та її домашні улюбленці.

-Скло повилітало, але рами цілі. Мені пощастило. З роботи чоловіки прийшли і допомогли. Було дуже страшно. Схопила кота та собаку і побігла в школу в бомбосховище. Стрес є, але за допомогою не зверталась, сама впораюсь.

Ми відбудуємо країну, ми будемо найкращі. Переконана пані Ольга, колишня вчителька школи №11

- Дуже злякалась, сиділа за комп'ютером. Почула вибух і скло летить. На кухню зайшла і почула другий вибух, мене відкинуло в коридор. Я вже в крісло впала і сиділа. Дуже страшно було. А тоді сиджу і думаю, ну що ото я нюні розпустила, а люди місяцями жили в підвалах, їх бомбили з ранку до вечора. Думаю, переживемо, нічого страшного. У нас повилітало в під'їзді скло. Так ми вийшли все позмітали, повиносили. Життя продовжується. Основне, що ми всі живі, здорові і цілі. А то все переживемо.
Школу 11 дуже шкода.Там жах.  Моєї учениці донька закінчує школу із золотою медаллю, то вона сказала, що нікуди не поїде за кордон навчатись. І знаєте, чимало випускників кажуть, що нікуди не хочуть їхати. Залишаться в Україні. Ми відбудуємо Україну, ми будемо найкращі.

 

До речі

Єдині, напевне, хто залишився цілий та анітрохи не ушкоджений на території школи №11 - це партизанські ватажки. Вибухова хвиля якимось дивом їх оминула.