Куди звертатись

Громадська організація «Жінки Західного Донбасу» за підтримки Чорноморського трасту регіонального співробітництва (the Black Sea Trust for Regional Cooperation), який є проєктом Фонду Маршала Сполучених Штатів (German Marshal Fund) розпочала реалізацію проєкту, направленого на сприяння покращення та доступності соціальних послуг для громадських активісток, ВПО та їх сімей в місті Павлоград, які постраждали внаслідок військового конфлікту в Україні.

Реалізація проєкту триватиме до кінця 2023 року та за потреби буде продовжено. Проєктом передбачено надання психологічної, соціальної та юридичної підтримки особам, які потребують допомоги.

Психологічна підтримка передбачає проведення індивідуального кризового консультування, зокрема: посттравматичний стресовий розлад, втрата близької людини, близькі у полоні тощо.

У проєкті пропонується проведення групових та семінарських заходів стосовно кризових станів під час війни, пошуку сенсу життя.

Щомісяця для ВПО, які продовжують прибувати в громаду, проводиться груповий дебрифінг, який допомагає оговтатися та знизити рівень травматизації після пережитого, наприклад, перебування під обстрілами або проживання під окупацією. Організація здійснює постійний соціальний супровід та за потреби здійснює переадресацію до соціальних, міських та державних служб.

Юристом організації надаються консультації щодо отримання виплат для ВПО, переоформлення документів, отримання компенсації або спадку та багато інших питань.

Заходи, як групові так і індівідуальні, будуть проводити кваліфіковані спеціалісти – психолог, юрист, консультант організації.

Звертатися за адресою: м. Павлоград, вул. Ватоліна 4, кімната 40.

Додаткову інформацію можна отримати за тел: (+38) 0635611559 – Наталія