
Ворог гатив зі ствольної артилерії по Нікополю та Марганцю
За ніч 3 липня ворог двічі обстріляв Нікопольський район Дніпропетровської області. Із осколковими пораненнями ушпиталено 86-річну жінку. Про це повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук у Telegram.
Унаслідок цієї атаки пошкоджено дев’ять приватних житлових будинків, сім господарчих споруд, легковик, газопровід, лінію електропередач та сонячну панель.
«Поранена й ушпиталена 86-річна жінка. В неї – уламкові поранення. Лікарі надали їй необхідну медичну допомогу. Зараз стан жінки задовільний», – зазначив Лукашук.
Крім того, у Криворізькому районі військові повітряного командування «Схід» знищили ворожий безпілотник «Шахед-136».



