
Причина - деколонізація топонімів
Відтепер, станція "Новомосковськ-Дніпровський" зветься "Самар-Дніпровський", а "Іларіонове" – "Яворницьке".
Про це повідомили в регіональній філії "Придніпровська залізниця”.
Залізничні станції перейменували на підставі Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії».
“Залізничні станції перейменовано Постановою Кабінету Міністрів України «Про перейменування деяких географічних об’єктів» від 17.01.2025 № 49 на підставі Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімії»” - йдеться у повідомленні Придніпровської залізниці.



