На щастя, вибухівка не здетонувала

 Боєприпас, який ворог спрямував на мирних жителів, знешкодили вибухотехніки поліції.

Повідомлення про небезпечний предмет надійшло на лінію «102» від жительки Синельниківського району. Поліцейські вибухотехнічної служби ГУНП в Дніпропетровській області убезпечили людей та обстежили місце падіння. З дотриманням усіх вимог безпеки боєприпас зняли та знищили у безпечному місці. Про це повідомили у поліції Дніпропетровської області

Мешканцям області нагадують: у разі виявлення будь-яких підозрілих предметів, не підходьте та не чіпайте їх. Одразу повідомляйте про знахідку за номером 102.