Через аварійну ситуацію


Про це повідомляє Дніпропетровська філія "Газмережі" у своєму Telegram.

"У зв’язку із виникненням аварійної ситуації припинено газопостачання до 117 споживачів газу двох багатоквартирних будинків громади", - йдеться у повідомленні.

Павлоградців просять забезпечити безперешкодний доступ працівникам Дніпропетровської філії «Газмережі» до приміщень, де розташоване газове обладнання, адже від цього залежить швидкість виконання робіт.