Під землею перебувало близько 500 гірників


За інформацією пресслужби ДТЕК через обстріл на підприємстві оперативно ввели план ліквідації аварії. На щастя, ніхто з працівників не постраждав.

Під час атаки під землею перебувало 496 співробітників шахти. Було здійснено планову евакуацію - усі працівники виведені на поверхню.

Це вже 7 масштабна атака ворога на вугільні підприємства компанії на Донеччині та Дніпропетровщині за останні два місяці.