Від поранення, отриманого в боях з окупантами загинув Костянтин Гонякін


Про це повідомляється на офіційному сайті Павлоградської міської ради

"22 жовтня 2025 року, від поранення, отриманого під час виконання бойового завдання, спрямованого на забезпечення заходів з національної безпеки, оборони, відсічі й стримування збройної агресії, помер наш земляк ГОНЯКІН Костянтин Дмитрович, 1992 року народження", - йдеться у повідомленні.

Доземний уклін воїну-захиснику. Вічна пам’ять і слава Герою!