Залишки згорілого ворожого "шахеда" помітили біля смітника в одному з районів міста


Мешканці міста виклали відео в соцмережі. На ньому видно, згорілий корпус "шахеда". Скоріш за все, хтось викинув вороже залізяччя поближче до сміттєвих баків, аби не валялось під ногами.

Тим часом, поліція та рятувальники наоплегливо радять: при виявленні підозрілих предметів не чіпати їх та не наближатись, а відразу викликати МНС-ників чи поліцію.