Замість старих висадять нові


Роботи по видаленню дерев проводить КП "Затишне місто".
У міськвиконкомі кажуть, що дерева старі та аварійні, тому потребують видалення.

"Багато років ці ялинки були прикрасою центра міста, але, згідно висновку екологів, вік дерев вже такий, що вони є аварійними й становлять загрозу для людей. У зв’язку з цим було прийняте рішення про їх видалення", - йдеться у повідомленні.

На місце видалених дерев будуть висаджені нові.