
Місто уже четверту добу без води
На офіційному сайті виконавчого комітету Тернівки повідомляється, що вода до міста не надходить через масштабну аварію на водогоні "Дніпро-Західний Донбас" на ділянці підроботки вугільного підприємства.
"Усі аварійні бригади "ДЗД" і комунальні служби приступають до ліквідації наслідків аварії. Вода з резервуарів ЦРП використовується виключно для роботи міської котельні! Будемо і далі інформувати", - йдеться у повідомленні.



