Сьогодні павлоградці провели в останню путь Володимира Вороніна, котрий загинув 3 травня, поблизу села с. Оріхово-Василівка, Артемівського району, Донецької області під час виконання бойових завдань.

 27-річний Володимир закінчив середню школу №12 Павлограда. Після школи навчався в Західно-Донбаському професійному ліцеї. Із 2007 року працював підземним електрослюсарем ДТЕК ШУ «Павлоградське».

 До ЗСУ Володимир був мобілізований 14 серпня 2014 року. Служив у військовій частині № 3675 майстром обслуги мінометної батареї 2-го механізованого батальйону.

 «Коли Володі прийшла повістка в армію, він не ухилявся , не ховався , а відразу пішов до військомату. Він був надійним товаришем і гарною людиною», – говорять колеги по роботі.

 Провести Володимира в останню путь прийшли його товариші по службі, колеги по роботі, друзі, рідні, знайомі і незнайомі павлоградці, керівництво міста та ДТЕКа.

 «Мені важко говорити, бо це мій солдат, мій син можна сказати, бо за віком він мені в сини годиться. Ми з ним прожили разом і в бліндажі, і в наметі 9 місяців. Це був дуже гарний солдат», – говорить командир взводу Олександр.

 Відспівали Володимира в Успенській церкві Павлограда. Поховали на центральному кладовищі, що по вул. Шутя.

 У Володимира залишились батьки, молодша сестричка, наречена. Він збирався одружитись...