Нещодавно питання забудови павлоградського водозабору обговорили під час засідання круглого столу . У ньому взяв участь також і сам власник земельної ділянки в районі водозабору Віктор Захаров.

Це ж питання, але уже без участі власника земельної ділянки обговорили 31 березня на засіданні Громадської ради. Обговорення, як завжди, проходило досить емоційно.

Найбільше запитань було до правоохоронців і до міської влади. Зокрема у правоохоронців вимагали не дозволити власнику землі обносити територію забором, а у міської влади  активніше втрутитись у процес, використавши свої важелі впливу і дізнатись хто дозволив продавати цю землю, і врешті-решт визначитись кому належить земля місту чи району. Бо якщо вирішення цього питання покласти лише на громаду, то серозного протистояння не уникнути.

Згідно генерального плану Павлограда територія водозабору, за котру іде боротьба, належить місту, але не як охоронна зона, а як просто земля, на котрій заплановано будівництво житлових багатоповерхівок.

Листи із проханням втрутитись у ситуацію, Громадська рада направила нардепу, голові Верховної Ради, генпрокурору і прокурору Павлограда. Від останнього надійшла відповідь, що це питання не відноситься до компетенції прокуратури.

Під час засідання Громадської ради було вирішено провести сумісне засідання депутатів районної, міської та обласної ради і вирішити, що робити далі.
А тим часом у суботу, 2 квітня, в районі водозабору планується проведення масштабної акції.

Читайте також: Боротьба за павлоградський водозабір триває