Сьогодні, як було анонсовано раніше у соцмережах, на території Павлоградського водозабору пройшла акція протесту проти забудови цієї ділянки землі.

У ній взяли участь Павлоградська Самооброна, активісти, депутати міської та обласної ради , заступник міського голови, мешканці міста. Мер міста на акції не був присутній. 

Спокій та порядок під час акції забезпечували правоохоронці на чолі із начальником павлоградського відділу поліції. Їх було досить велика кількість. Приблизно стільки ж, як і учасників мітингу.

Невеликий інцидент все ж стався. Поліціянти намагались притягти до відповідальності одного із учасників мітингу за пошкодження чужого майна. Справа в тому, що із огорожі земельної ділянки упав бетонний стовпчик. Чи то цемент не застиг, чи то стовпчик неякісний. Підозрюваний у вчиненні цього «злочину» пояснив, що він на нього просто обперся.

На території водозабору активісти посадили саджанці сосни. Їх (1400 штук) закупили у лісовому господарстві. Кажуть, що у них є всі документи про закупку деревцят, і якщо власник землі їх пошкодить, то відповідатиме за знищення зелених насаджень і пошкодження чужого майна.


Депутат міської ради Валентина Жилкіна склала акт про те, що установлення огорожі – це по суті є початок будівництва. Власник не має право цього робити, бо у нього немає проекту будівництва. Під актом підписались присутні на мітингу. Його передадуть до інспекції державного архітектурно - будівельного контролю.

Активісти тримали в руках гасла : «Руки геть від родовища чистої питної вогди!», «Відповідальних за продаж землі на водозаборі – до суду!». Вони також підняли прапор Самооборони та державний прапор.


Державний прапор та плакат із дитиною та конем, напевне аби засвідчити свої благі наміри повісив на своєму трейлері і власник земельної ділянки Віктор Захаров.

А от біля трейлера два величезні та сердиті пси засвідчують свої недобрі наміри.

Неподалеку трейлера установлений також і туалет, у котрому глибока вигрібна яма.

Читайте також: Боротьба за Павлоградський водозабір триває