На селищі Залізничників у Павлограді і вулиця, і провулок мають однакову назву – Чкалова.

На такий невеличкий район дві однакові назви – подумали батьки загиблого в зоні АТО командира-мінометника Андрія Михайленка і запропонували міському голові перейменувати вулицю чи провулок на честь когось із загиблих бійців. Міський голова погодився.

«У кінці квітня зателефонували нам із міськвиконкому і запропонували написати заяву про те, що ми просимо аби провулок Чкалова був перейменований на честь нашого сина. Ми звичайно погодились і написали таку заяву», – розповіли tv-news.dp.ua батьки загиблого Андрія.

Проте потім, за незрозумілих причин , мешканці невеличкого одностороннього провулку Чкалова направили до міськвиконкому лист із підписами, про те, що вони проти перейменування провулка на честь загиблого бійця. 

«А тепер міський голова каже, що він між двох вогнів, що не може ігнорувати думку мешканців селища. І архітектор сказала, що ми не маємо права людям відмовити і що за мого сина мало голосів в інтернеті. Я уже ходила в універмаг збирала підписи. Але не всі підписались. Мені кажуть, що мовляв мій син не жив на цьому провулку. А я кажу , а хіба Чкалов тут жив?», – розповідає мама загиблого Андрія Михайленка.

Батьки загиблого бійця також розповіли, що нерідко відчувають неприязнь до себе навіть через те, що на їх подвір’ї уже півтора роки майорить прапор України і що молодщі сини замаються волонтерством.

«Декотрі нам кажуть, що навіть нікуди не ходіть і нічого не добивайтесь, бо ваша справа уже програна. І ще ходять чутки, що якщо ми не відмовимось від цього то нам і вікна поб’ють. А ми не хочемо здаватись. Нам дуже важливо, щоб залишилась хоч якась память про нашого сина», – ледь стримуючи сльози розповідають батьки.

Чому мешканці проти того, аби невеличкий провулок був названий на честь загиблого бійця? Що це, прояв не патріотичних почуттів, особисті стосунки, дезінформація (перейменування призведе до заміни всіх документів і значних коштів) а чи велика любов до Чкалова?

Можливо ситуацію прояснять Громадські слухання, котрі пройдуть 29 липня о 15.00 в міському будинку культури ( ім. Кірова). Є надія, що це питання активізує громадськість і хоча б невеличкий провулок увіковічнить пам’ять про бійця за Незалежність України.

Довідково

42-річний командир-мінометник Андрій Михайленко загинув 5 грудня 2014 під селищем Піски, Донецької області. У нього залишилось двоє дітей та дружина.

Читайте також: Меморіальна дошка збереже пам’ять про загиблого Героя
Читайте також: Історична довідка нових назв вулиць та провулків Павлограда

 

Коментарі   

0 # Сава 11.07.2016, 11:10
Хіба не зрозуміло чому? 90 відсотків населення Павлограда І досі ллють сльози за ЕСЕСЕРОМ, вони готові на все (хто не лінивий) щоб насолити, нагадити і роблять це при першій можливості. До до того ж великий відсоток населення складають етнічни виходці Росії, які здебільшого виховувались в своїх сім'ях належним чином що до українців (хахлы, хахляцкая речь, рагули). Ось вам і результат. Поки ця нечисть, це сміття не вимре мало, що зміниться.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 11.07.2016, 21:13
Дехто мені говорить, що потрібно їх перевиховувати. Але мені здається, що це марна справа . Це дійсно сміття. Нічого святого в них немає
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # ната 12.07.2016, 22:41
Кстати как вам предложение назвать улицу в честь моего деда? по национальности Украинец чистокровный начальник разведки ,командир 6 батареи 117 гаубичной артбригады бм 10 артиллерийской Гумбиненской Дивизии Прорыва РГК. Имеет 2 ордена красного знамени ,и три ордена отечественной войны ,в мирное время работал председателем 3 колхозов поднял их с нуля, жил на переулке чкалова Я думаю он не менше достоин ,а вообще шутки в сторону не за это мой дед кровь проливал ,начинал с рядового а закончил войну капитаном ,люди с тех колхозов по сегодня с уважением вспоминают его говоря ,что мой дед был настоящим человеком и руководителем, лучше родители погибшего бойца если хотят сделать доброе дело пусть помогут брошенным детям или онкобольным ,а улицу не надо трогать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата