Таких емоційних Громадських слухань у Павлограді іще не було.

Оговорювалось питання про перейменування провулка Чкалова на честь загиблого в зоні АТО Андрія Михайленка.

У слуханнях взяли участь мешканці провулка Чкалова, воїни АТО, бойові товариші загиблого, волонтери, активісти, батьки загиблих бійців, мешканці міста. Всього зареєструвалось 97 чоловік. Насправді людей було більше. Приїхали також воїни АТО та матері загиблих із Тернівки.

 Мешканці невеличкого провулка на 36 дворів (в основному пенсіонери) проти перейменування. Мотивували своє рішення досить емоційно, не сприймаючи ніяких ані юридичних доводів, ані вмовлянь бути милосерднішими і добрішими. 


Спочатку люди намагались звести все до того, що ніхто крім мешканців провулка не вправі вирішувати як він має називатись. Проте в законі чітко записано, що питання перейменування вулиці стосується кожного мешканця громади.
Потім почали апелювати до того, що перейменування влетить їм у копійочку.

Юрист намагався довести людям, що перейменування вулиць для них нічого не коштуватиме. Проте люди його не хотіли слухати. Вони плескали в долоні , вигукували, що не потрібно їм нічого пояснювати , вони мовляв і так все знають.

Говорили також і про те, що Чкалов нічим не гірший загиблого Михайленка. До речі, із провулка Чкалова , жоден чоловік не був в зоні АТО. 

Ніякі доводи про те, що воїни АТО захищають в тому числі і їх від того, аби війна не прийшла і в наше місто, і заклики бути милосерднішими на мешканців провулка Чкалова не вплинули. Врешті решт договорились до того, що один із виступаючих сказав, що в Україні іде Громадянська війна.

Присутні в залі воїни АТО , волонтери, активісти зробили виступаючому зауваження з цього приводу. Той не відреагував і продовжував у цьому ж дусі. І після того як отримав ляпаса в залі почалась загальна штовханина, метушня , лемент.

Пропозицію головуючого про оголошення двомісячної перерви у цьому питання , аби всі заспокоїлись мешканці Чкалова не сприйняли.
Голосування все ж таки відбулось. Більшість (44 присутніх в залі) висловились за те, аби перейменувати провулок Чкалова на честь загиблого Андрія Михайленка і 42 – проти. Серед тих,хто голосував проти була помічена також депутат міської ради від Опозиційного блоку Тамара Уманська. 


Остаточне рішення про перейменування провулка прийматиме павлоградський міськвиконком.

Цікавим є той факт, що в Павлограді на сьогоднішній день в рамках декомунізації перейменовано 41 вулицю та 16 провулків. Проходили громадські слухання. Проте мешканці перейменованих вулиць не надто переймались цим питанням. На громадські слухання приходило від 3 до 10 чоловік.

На сьогоднішній день в Павлограді лише одна незначна вулиця (22 партз’їзду ) перейменована на честь загиблого бійця АТО.

Читайте також: Я не вернусь…

 

Коментарі   

+1 # Сава 01.08.2016, 21:32
Прекрасний боковий! Сепарюга - комуняка отримав своє.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Сава 01.08.2016, 21:34
https://www.youtube.com/watch?v=xlRIPeCRdpQ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # олег 02.08.2016, 00:19
Вата підняла голову, треба повідрубувати
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата