У Павлограді чоловік, котрий убив власну дружину після чого влаштував вибух газу у житловій багатоповерхівці, під час судового засідання сказав своє останнє слово.

Свою вину він визнає повністю і запевняє, що убив дружину бо дуже кохав її.

«До цієї трагедії я вірив у Бога. Я вранці прокидався і дякував Богу, що є дах над головою, є здоров’я,є розумна, красива дружина, є достаток, є певні заощадження і ми з Маринкою зможемо спокійно зустріти старість і тут все рухнуло, в один момент я втратив кохання. Я шкодую про те, що так сталось, що так закінчилось наше кохання із Маринкою. ….У мене більше немає мети у житті, немає моєї коханої Маринки», – говорить убивця.

Упродовж попередніх судових засідань чоловік вів себе досить зухвало і чи повірять судді у його щире каяття…
Прокурор вимагає для убивці найсуворішого покарання – довічного ув’язнення. Яке рішення прийме суд буде відомо за декілька днів. Оголосити вирок судді планують 18 квітня.

Нагадаємо, що трагедія сталась у ніч на 18 вересня 2016. Тоді чоловік по-звірячому убив власну дружину, нанісши їй 128 ножових поранень , після чого влаштував вибух газу у житловій багатоповерхівці. За щасливим збігом обставин ніхто із людей не постраждав. Значних руйнувань зазнав будинок.

Матеріал за темою: У Павлограді в житловій багатоповерхівці стався вибух