Голодний страйк павлоградських гірників триває уже сьому добу.

Матеріал за темою: У Павлограді двоє шахтарів розпочали безстрокове голодування

За словами учасників акції (Володимира Бугайова та Андрія Карпенка) упродовж цього часу ніхто не намагався вступити із ними у будь-які перемовини. Натомість сьогодні зранку до них завітали працівники міськвиконкому і наполегливо запропонували прибрати свої речі із ніши (постільні приналежності, предмети особистої гігієни) та стерти написи на дзеркалі. Мовляв, псуєте державне майно.


Голодувальники речі не прибирали і написи не стирали. Пообіцяли навести повний порядок по завершенню акції. Кажуть, що ані написи, ані їх речі меблям не шкодять.

Вчора за наполяганням депутата міської ради Ігоря Зінька голодувальників оглянув лікар. За словами медика, поки що, стан здоров’я гірників задовільний. А далі все залежить від індивідуальних особливостей організму. Проте застеріг, що можуть початись незворотні процеси.

Біля гірників також постійно чергує медична сестра та поліціянт.

А тим часом біля стін міськвиконкому готується уже другий мітинг на підтримку учасників акції по безстроковому голодуванню. Він запланований на 11 годину 06 січня.

Коментарі   

-2 # Сергій 04.01.2018, 17:05
І правильно, що вимагають прибрати речі. Все таки це міськвиконком, а не місце для постільної білизни та сну. За справедливістю можна йти до суду, а не робити цирк. Я впевнений, що у Павлограді безліч людей права яких порушили роботодавці. І можна вирішувати всі проблеми без цирку, наприклад. за допомогою Феміди.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Антон 04.01.2018, 23:07
В Павлограді нема Феміди, а була і є кругова порука - результат чотирирічної судової реформи.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата