Пацієнт викликав поліцію та швидку

Пригода сталась сьогодні у першій міській лікарні Павлограда.

Олександр Шевченко після того, як отримав кульове поранення декілька років тому від «Гуліверівського стрілка» вижив, але залишився інвалідом. Мав другу групу інвалідності. Проте регулярно має проходити огляд медиків на підтвердження чи спростування інвалідності.
Сьогодні було чергове медичне обстеження. Медична комісія складалась із 6 медиків Павлограда та Дніпра.

За словами дружини Олександра, конфлікт власне почався із того, що медична комісія визнала Олександра працездатним і присвоїли йому пожиттєву третю робочу групу інвалідності.

«Чоловік вийшов із кабінету і сказав, що у йому дали третю робочу групу. Ну як він може бути працездатним, коли у нього несприйняття зверненої до нього мови. Він не може писати, читати, у нього трепанація черепа, куля в печінці, випадіння із поля зору. Він не може піти на роботу. Та його і ніхто не візьме. Ми сказали дайте нам перелік складу медичної комісії, ми будемо оскаржувати це рішення. На що нам сказали, що ніяких прізвищ нам не називатимуть. Ми почали робити відеофіксацію, аби установити їх прізвища. Одна із медиків, почала виривати із рук чоловіка мобілку. Нас виштовхали в коридор до стінки і двоє лікарів Старостін і Єрмолаєв ударили чоловіка з однієї і з другої сторони по голові. Свідками цього були люди, котрі сиділи у коридорі, більшість із них були шоковані від побаченого і повтікали», – розповіла tv-news.dp.ua Наталія Шевченко.

На місце події відразу викликали поліцію. Вони опитали свідків. Медики ж кажуть, що нікого не били, навіть пальцями не торкались. Кажуть, що лише захистили лікарку, на котру начебто накинувся Олександр.

«Ви , лікарі, били інваліда . Ви ж знаєте його стан, бо ви робили йому операцію. Ви мотаєте нерви щороку, ви лише грошей вимагаєте», – закидає Наталія медикам.

Медики ж кажуть, що це навпаки Олександр їх ударив, один із них показує на грудях чи то подряпину, чи синець.

Хто винен у цій історії сподіваємось, що розберуться  правоохоронці. Проте … чи мав право той, хто зобов'язаний допомагати хворому, вступати з ним у фізичний конфлікт?

Читайте також: Миючий засіб замість ліків. У Павлограді медсестра отруїла дитину

 

Коментарі   

-1 # Сергей 17.05.2018, 00:17
Мсек
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Сергей 17.05.2018, 00:18
Мсек беспредел
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+9 # Ольга 17.05.2018, 09:19
Такого хамского обращения с инвалидами , как на МСЄКе я не встречала нигде!!! Старостин - хам, ежегодно хожу на перекомиссию, и получаю очередную порцию хамства и унижений!!! Почему все молчат, наверное из-за страха не получить подтверждение группы!!! Каждый год жду перкомиссию, как страшный сон!!! Это не врачи, инвалиды
- это особая категория людей, а не мишень для пинков!!!
Люди, не молчите!!! Расскажите о своих обидах и унижениях на МСЭКе!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+4 # Бетти 17.05.2018, 14:22
В 4-ке уже все врачи охомели! Нет на них ни какой управы!!!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата