На щастя, надзвичайна ситуація була тренувальною, а сам пристрій— муляжем.

 Мета навчання — перевірити пильність людей, оперативність правоохоронців та відповідних служб у разі виникнення подібної ситуації у реальному житті.

 Підозрілий предмет правохоронці залишили в центрі міста. Проте, черговим міліціонерам, МНС-никам та іншим службам не було відомо про те, що ситуація тренувальна.

 За умовами навчання пакет із «вибуховим пристроєм» знаходився у людному місці. Всередині пакету предмет був дійсно підозрілий — прямокутник перемотаний скотчем , до котрого прикріплена мобілка і лампочка, що блимає. Таким чином варто було зазирнути в пакет, аби виникли підозри.

 Спочатку пакет розмістили на лавочці у сквері Шевченка. Проте він не привабив увагу жодного перехожого. А тому було прийнято рішення розмістити пакет на зупинці громадського транспорту поблизу Соборного майдану. У цей час на зупинці було людно. Пройшло близько 15 хвилин. І нарешті на пакет звернули увагу. Жінку ця ситуація насторожила і вона зателефонувала до міліції.

 Через 10 хвилин за викликом прибули правоохоронці, потім МНС-ники, працівники позавідомчої охорони. Вони не підозрювали, що «вибуховий пристрій » несправжній, а тому діяли, як у реальній ситуації.

 Правохоронці вивели на безпечну відстань людей, припинили зупинку громадського транспорту. Підозрілий пакет накрили двома бронежилетами та взяли в кільце місце знахідки. Територіювони покинули лише після того, як дізнались, що ситуація тренувальна.

 Мешканка ж Павлограда, котра проявила пильність , каже, що була настрашена не на жарт. В житті вона завжди проявляє пильність і вавжає, що так має діяти кожен.

 

 Бути пильними попросили мешканців міста і рятувальники, котрі прибули на місце події.

 

 Заступник начальника павлоградського відділу міліції Сергій Сербін, оцінив дії правоохоронців у цій ситуації добре. Чергові відділу міліції швидко зреагували на повідомлення і діяли згідно інструкції.