Відмовилась також і від послуг адвоката

Сьогодні в Амур - Нижньодніпровському районі Дніпра пройшло уже третє судове засідання у справі "Павлоградського різака" Валентина Земцова. У березні цього року він жорстоко убив ножем 29 - річного чоловіка та 4- річну дитину. Вагітна жінка дивом залишилась жива. 

На попередньому судовому засіданні потерпіла Вікторія вимагала для убивці довічного ув'язнення та відшкодування збитків у розмірі 2 млн грн.

Під час сьогоднішнього засідання Вікторія відмовилась від відшкодування збитків, у зв'язку із тим, що гроші їй виплатити у повному об'ємі. Про що написала відповідну заяву.

Потерпіла також більше не наполягає на найвищій мірі покарання для потенційного убивці свого синочка та чоловіка.

Відповідну розписку Вікторії оприлюднив адвокат обвинувачуваного.

 "Мені байдуже скільки йому дадуть, рік, два, 15. Адже мого сина та чоловіка уже не повернути", –  говорить Вікторія Кригіна.

 Журналісту tv-news.dp.ua вона також розповіла, що батьки обвинувачуваного Валентина Земцова пообіцяли  пожиттєву матеріальну допомогу її 3-місячному малюку.

Сусіди старшокласника  під час судового засідання  розповіли, що Валентин ще з дитинства відрізнявся жорстокістю. 

«Валентин був скритним хлопчиком. І ми не знали, що від нього чекати.У дитинстві він був агресивним. Діти його боялись. І ми забороняли своїм дітям з ним гратись. Проходив повз нас і завжди дивився  з-лід лоба. Коли він подорослішав, то сказати про нього щось конкретне не можу, але за чутками ми знали, що його  бояться однолітки, бо він агресивний у школі. Ми знали, що його перевели з однієї школи в іншу через поведінку. А так ми з ним не спілкувались. Як вчитель я знаю, що дитина –  це дзеркало родини. І коли дитина бачить в сім'ї агресію, коли дитина бачить як ображають жінку, б'ють дітей, бо ми чули як він кричав не бийти, мені боляче, я більше не буду, то мабуть дитина чекала, коли подорослішає  і стане такою ж. А разом з тим, те, що Валентин робив у дитинстві, всі його вчинки були безкарними, коли це стосувалось інших людей», –  розповіла tv-news.dp.ua  сусідка Валентина Земцова.