Договір на установку вікон та дверей у своїх помешканнях чимало мешканців Павлограда уклали із однією із місцевих фірм ще декілька місяців тому (дехто 4 місці ).

Заплатили гроші . Згідно договору, виконати роботу їм мали б упродовж двох тижнів. Проте, до цього часу керівник фірми лише манить їх обіцянками виконати домовленість найближчим часом, а бо ж повернути гроші. А кошти немалі – із людей він збирав від 4,5 тис грн до 12 тис грн.

Терпець людям урвався і вони пішли до фірми, із котрою укладали договір, вимагати справедливості.

«Він взяв із нас гроші. Уже пройшло від 2-х до 4-х місяців. Потім пообіцяв, що гроші віддасть. Але не віддає ні грошей, нічого. Ми йому щоранку телефонуємо, він обіцяє, що в обід привезе гроші, в обід каже, що увечері і так щодня. Постраждалих в Павлограді багато», – розповіли tv-news.dp.ua обурені люди.

Як виявилось, фірма вікон та дверей уже знаходиться в іншому місці, але її власник від людей не ховався. На зустріч із потерпілими він прийшов. Проте, нічого нового не сказав. Знову пообіцяв вирішити питання найближчим часом, максимум через місяць. Затримку із установкою вікон , дверей він пояснив тим, що його підвів завод- виробник.

«Ніхто нікого кидати не буде . Зрозумійте це. Да, ви втомились чекати. Все затягується тільки тому, щоб закрити всі проблемні питання, які виникли. Ніхто не ховається. Якби я хотів утекти, як це робить дехто, то я би уже давно втік. Мене підвів завод-виробник у Херсонській області. Я зараз це питання вирішую. Через суд – це буде довго. Тому я вирішую питання іншим шляхом. Я вам обіцяю, що ніхто нікого не кине. Питання вирішиться, потрібно трохи потерпіти, трохи часу. Ситуація вирішиться упродовж місяця», – сказав керівник фірми.

Люди ж терпіти не бажають і звернулись до міліції, прокуратури та збираються шукати захисту у міністра юстиції.

«Нам дали довідку в міліції, про те, що на нього заведена колективна карна справа. Ми подали також і в прокуратуру. Хочемо звернутись до міністра юстиції на гарячу лінію », – розповіли потерпілі.

Людей обурює також те, що фірма, котра їх обманула, до цього часу працює і так само приймає замовлення та збирає гроші.

Коментарі   

+1 # тетяна 28.09.2015, 12:35
Чому адміністратор сайта та автор статті не вказують,яка саме фірма (підприємець) дурить городян? Чому люди не інформуються.що неможна вкладати договори з цим підрядником?..сказали "а",кажіть вже і "б"!..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Роман 28.09.2015, 17:36
нужно заказывать у своих изготовителей, а не вестись на мизерную разницу в цене.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Светлана 28.09.2015, 21:02
Это фирма находится на улице Полтавской г. Павлоград в одном холле с кафе Колос. Я в прошлом году помогала своим друзьям забрать деньги у этого урода. Он тоже ездил по ушам, что задержка из-за завода изготовителя. Вообщем после написания заявления в милицию о привлечении его к уголовной ответственности по факту мошеничество - деньги вернул. Так что - люди, только милиция вам поможет
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата