Обшуки у помешканнях представників павлоградської Самооборони, Правого Сектору , активістів у всіх одночасно почались іще із 8 ранку.

Обшуки проводились слідчими обласного слідчого управління у присутності людей у камуфляжі, балаклавах та з автоматами. На шевронах нашивка і з літерами МГБ.

Як пояснила слідчий обласного слідчого управління Інна Трунова, проводяться невідкладні слідчі дії.

«Необхідність проведення ошуку викликана тим, що здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення за ч.3ст.187, ч.2.ст.186, ч.3.ст.185 Кримінального кодексу України»,- сказано в ухвалі суду.

 

Хлопців підозрюють у скоєнні серії розбійних пограбувань у Павлограді та Першотравенську.

«Те, що написано в ухвалі суду на обшу, то взагалі якась маячня. Десь у Першотравенську пограбували гаражний кооператив і начебто там були люди в камуфляжній формі і зі зброєю. Ну от зараз до мене приїхали шукати цю зброю і камуфляжну форму. Хоча тих осіб, які зазначені , як постраждалі у цій справі, я навіть не чув і ніколи не бачив . Я так розумію, що мене підозрюють у причетності до цього пограбування. Зі слів слідчого зараз шукають наркотики, зброю і камуфляжну форму. Нічого не знайшли. Камуфляжну форму я сам їм можу показати. Приїхали о 8-й оранку. Шукають у приміщенні мого діда . Воно зазначено у справі . Ми у цьому подвір’ї ремонтували один із автомобілів військових і я так думаю, що комусь це не сподобалось», - говорить член Самооборони Вадим Козорог.

 

На подвір’ї самооборонця Сергія Тищенка близько двох десятків людей у масках, балаклавах, з автоматами. Прийшли сюди також і місцеві патріоти, кандидат у мери від «УКРОПА» Євген Тєрєхов, міський депутат Едуард Станько, журналісти. 

За словами місцевих активісті, сьогодні такий обшук проводився у близько десятка місцевих патріотів. Слідчі ж кажуть, що обшук та арешт активістів ніяким чином не відноситься до їх патріотичної діяльності. 

Обшук проводився і у приміщенні кав'ярні, що в парку Першого Травня.

Заарештовано представника Правого сектора Ярослава Тарасенка та самооборонця Сергія Тищенка.

Мешканці Павлограда кажуть, що людей у балаклавах і з автоматами бачили сьогодні і на вулицях міста.