Вишивана хода, військовий оркестр, виставка військової техніки та народних умільців. Павлоград відзначає День Незалежності

Вишивана хода цьогоріч була людною. Учасники ходи пройшлись від пам'ятника засновнику міста Матвію Хижняку до скверу Шевченка. У сквері їх зустрічав військовий оркестр. І далі були виступи художніх колективів, виставка військової техніки та виробів народних умільців.

Що для вас Незалежність? Запитали ми у присутніх на святі представників різних поколінь.

Настя Ситарська, школярка

- День Незалежності – для мене це гордість за нашу країну, за те, що в нас є такі чудові місця, куди ми можемо їздити, такі чудові люди, з якими ми можемо спілкуватись і взагалі, робити все те, що ми робимо в нашій країні. Ми можемо пишатись нашою країною і навіть за кордоном розповідати людям про наші досягнення.

Щороку Настя відвідує міжнародний табір в Карпатах. Туди з'їжджаються діти з усіх країн, котрі мають уже якісь досягнення і вчать цього інших дітей. Настя дуже хоче бути такими як вони, навчитись пишатись тим, що ми маємо, нашими результатами.

Віктор Пироженко, пенсіонер, просвітянин

- Незалежність – це те, про що я мріяв з дитинства і за що постраждав. Видно, щось у крові, у генах було у мене, що я завжди хотів, щоб Україна була незалежна. При німецькій окупації в школу не ходили, то я вчив вірші Шевченка з Кобзаря. У нас вдома був Кобзар. Зараз пів Кобзаря можу розказати напам'ять. Незалежність – це мрія кожної нормальної людини у всьому світі. Для мене це свобода, мир, та відродження української культури, особливо української мови.

Вадим Бровенко, ветеран АТО

 

- Незалежність України – це найбільше свято після християнських свят. Це свято нашої держави, свято народу. Це найголовніше державне свято. Це та незалежність, яку ми виборювали й далі будемо виборювати. У нас іще окупований Донецьк, Луганськ, Крим. Ще проливається кров наших хлопців. Так що у нас ще дуже багато справ.


Олександр Батурінець, депутат міської ради

- Незалежність – це свято в першу чергу моєї родини, бо незалежна Україна – це процвітаюча Україна, це здорова нація, це здоровий дух.