Павлоградський різник сидітиме довічно 

Касаційний кримінальний суд у складі Верховного Суду поставив крапку у справі павлоградського школяра Валентина Земцова, якого засудили до довічного ув'язнення за вбивство 30-річного чоловіка, 4-річної дитини та поранення 35-річної вагітної жінки.

Справа розглядалася понад 3 роки.

Як повідомляє ТСН, касаційний кримінальний суд підтвердив законність вироку та відмовив у задоволенні касаційної скарги сторони захисту, яка не погоджувалася з кваліфікацією злочинних дій та призначеним покаранням.

Нагадаємо, Валентина Земцова, який на момент скоєння злочину був школярем, засудили за вбивства та замах на вбивство. У суді було доведено, що 10 березня 2018 року підліток, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, увірвався в будинок до потерпілих та з особливою жорстокістю вбив 30-річного чоловіка, 4-річного сина його співмешканки та намагався позбавити життя 35-річну жінку, яка на той момент була вагітна.

Вбивцю затримали після того, як він звернувся до лікарів через поріз, який отримав, розбиваючи вікно у будинку своїх жертв.

Потерпіла Вікторія Кригіна заявляла, що саме 16-річний Валентин Земцов вчинив напад і вимагала для нього найсуворішого покарання. Але через якийсь час уже в суді вона просила не карати його надто суворо. Коли суд першої інстанції засудив Земцова до довічного ув'язнення, цей вирок почали оскаржувати школяр і потерпіла.

В апеляційному суді через 3 роки після трагедії жінка раптом змінила свої свідчення кардинально і заявила, що Земцов – вже не безжальний вбивця, а герой, який захищав її від чоловіка.

Але всі ці заяви не допомогли убивці – його засудили до довічного ув'язнення.