Такою була тема круглого столу, котрий пройшов сьогодні в центральній міській бібліотеці Павлограда.

Захід пройшов за участі кандидата на посаду міського голови Павлограда Євгена Тєрєхова , політичної партії «Об’єднання Самопоміч», Громадського формування «Павлоградська Самооборона», представників громадських організацій, бізнесових структур, волонтерів, активістів, кандидатів на посаду міського голови у першому турі виборів – всі ті, хто підтримує Євгена Тєрєхова на виборах, що пройдуть 15 листопада. Обговорювали стратегію розвитку міста після виборів.

Перед початком засідання помічник кандидата на посаду мера міста Євгена Тєрєхова, Едуард Станько подарував міській бібліотеці книги від себе і від Євгена.

«Дуже хочеться добитись того, щоб наші громадяни довіряли нашій владі, нашому меру , виконкому та депутатам. Сподіваюсь, що всі, хто тут сьогодні зібрався зробимо якийсь посил , котрий дасть віру людям у те, що ми в силах змінити це місто», – сказав Едуард Станько.

Засідання почав Євген Тєрєхов. Він спростував декотрі чутки з приводу обставин ДТП, що сталась 8 листопада на трасі Дніпропетровськ-Павлоград.


Всі присутні висловили довіру і підтримку Євгену Тєрєхову, розповіли про своє бачення розвитку міста після виборів і закликали мешканців Павлограда прийти на вибори і голосувати так, як велить їм їхня совість, не продаватись і не боятись голосувати за того, за кого вважають за потрібне. Вони пообіцяли, що при приході Євгена Тєрєхова до вдади, будуть допомагати йому і строго контролювати.