Температуру знизять до 16 градусів


Після ударів Росії по об'єктах енергетичної інфраструктури в Україні знизять мінімальне допустиме значення температури в квартирах під час опалювального сезону до 16ºC, а середнє – до 18ºC.

Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

«Після увімкнення опалення ми закликаємо заощадливо використовувати газ і вугілля. Так, це означатиме зменшення температури в квартирах. Мінімально допустиме значення цієї зими буде 16 градусів, а середнє — 18 градусів. Це необхідність і це наш внесок у перемогу. Адже від кожного з нас залежить, як ми пройдемо цю зиму", - наголосив прем'єр.

Водночас Шмигаль запевнив, що тарифи в Україні підвищувати не планують.

«Тарифи не підвищуються ні на газ, ні на опалення, ані на електроенергію. Субсидії залишаються і будуть виплачуватися в повному обсязі всім родинам, які дійсно цього сьогодні потребують», – додав він.

За словами прем'єра, українці мають розуміти, що росіяни будуть намагатися використовувати холод як свою зброю.

 

Російські військові за три дні масованих ракетних обстрілів території України пошкодили 28 об'єктів енергетичної інфраструктури в різних регіонах країни.

Після ракетних ударів у багатьох областях виникли проблеми з електроенергією. Через збільшення навантаження на енергосистему НЕК «Укренерго» закликала споживачів економити електроенергію не лише ввечері, а й вранці.

Очільник Кабміну Денис Шмигаль закликав українців запасатися теплим одягом, свічками, ліхтариками та батарейками на випадок відсутності енерго- та теплопостачання внаслідок можливих масованих ракетних обстрілів. Він наголосив, що зима в Україні буде важкою.