Сьогодні, 17 жовтня, російські загарбники у черговий раз нанесли ракетний удар по об’єкту енергетичної інфраструктури у Дніпропетровській області

 Про це повідомив очільник ДніпроОВА Валентин Резніченко. За його словами, ворог продовжує терористичні атаки, спрямовані на ураження критичної інфраструктури. Цього разу «прильот» стався у Кам’янському районі.

Наразі триває ліквідація наслідків ворожої атаки. Мешканців регіону просять на деякий час зменшити використання енергоресурсів.

«Знову удар по енергетичній інфраструктурі. У Кам’янському районі. Пожежа і серйозні руйнування. На місці працюють рятувальники та спеціальні машини ДСНС. Дуже прошу усіх тримати курс на заощадження електрики. Невелика економія кожного дасть суттєвий ресурс для відновлення енергомережі країни. Особливо важливо берегти електрику у години найактивнішого споживання. Ранком – з 8.00 до 11.00. Увечері – з 17.00 до 23.00. Ці прості кроки мінімізують кількість відключень. І це найліпша допомога нашим енергетикам, які цілодобово працюють, щоб усі були зі світлом», – написав Валентин Резніченко.