На сьогодні в територіальному центрі Павлограда на цілодобовому перебуванні – 24 особи

Це, в основному люди, що втекли від війни з інших регіонів країни. Хоча заклад розрахований на 10 ліжок з цілодобовим перебуванням ще 10 - з нічним. Всього в територіальному центрі 22 ліжкомісця. Проте, прогнозується, що з настанням холодів, кількість людей, що потребуватимуть проживання в терцентрі збільшиться.

«Попереду зима і прогноз такий, що людей стане більше. Тому просимо збільшити кількість ліжкомісць до 30», – звернулась до депутатів міської ради під час пленарного засідання заступник міського голови Аліса Рябова.

Вона також додала, що до кінця року не проситимуть додаткового фінансування, тому що завдяки гуманітарним вантажам можуть менше витрачати коштів на харчування. Кухар теж, поки що, справляється.

«До кінця року ми не просимо ніякого додаткового фінансування. Завдяки тому, що маємо гуманітарні вантажі, ми здешевшуємо харчування. Кухар справляється. Згідно з положенням, якщо 30 ліжкомісць, то має бути помічник кухаря. До нового року ми протримаємось, а з нового року будемо звертатись до вас з пропозицією ввести додаткову посаду помічника кухаря і збільшити вартість харчування», – розповіла Аліса Рябова.

За її словами, на тепер вартість триразового харчування в терцентрі складає 40 грн. Зараз можуть закуповувати на ці кошти хоча б овочі, бо різні крупи мають як гуманітарні вантажі.

Депутати погодились збільшити кількість ліжкомісць у територіальному центрі до 30.