У дитини було наскрізне уламкове поранення грудної клітини та легень

Російські ракети, які країна-терорист направила на Кривий Ріг, забрали життя чотирьох людей.

В один момент не стало цілої родини – чоловіка, дружини та їх 1,5-річного синочка. Хлопчика рятувальники дістали з-під завалів лише ближче до ночі.

Відомо, про 13 постраждалих, серед яких і діти. Небайдужі криворіжці допомагали службам рятувати людей.

За словами свідків події, перехожі стали ланцюгом і передавали один одному постраждалих людей. Неймовірну історію порятунку дівчинки розповів криворіжець Сергій.

«Хлопчина перший поліз на другий поверх. На сходинках сидів скривавлений чоловік. Поки інші люди намагалися його взяти під руки та відвести на безпечну відстань, хлопчина знайшов цю дитину – дівчинку, та передав іншому. Той виніс її на вулицю, а я вже в нього її забрав», – розповідає Сергій.

Саме він і доставив дитину до лікарні. Аріна була в піжамі, на грудях виднілися сліди крові. Проте дитина жалілася лише на біль у руці.

«Всю дорогу тримав її клубочком. Я ж дивлюсь, в неї грудна клітина вся в крові. Вона втрачає свідомість, приходить в себе, її лице, вона вся в крові. Там жах був. Розмовляв, аби вона не втратила свідомість. Коли ми проїхали перехрестя, ще ніхто не пропускав, світлофори не працювали, такий хаос. Вона почала хрипіти, якийсь шум з грудей, і тоді я чомусь подумав за легені», – згадує вчорашній страшний день Сергій.иявилось, що у Арінки наскрізне уламкове поранення грудної клітини та легень.

Наші діти не заслуговують такої жорстокості. росія обов’язково відповість за кожну дитячу сльозинку. Ніколи не пробачимо!