
Душі, за які ми молимося, можуть заступатися за нас
Викладач Інституту Релігійних Наук св.Томи Аквінського у м. Київ та Вищої Духовної Семінарії у м. Ворзель, декан Дніпропетровського деканату, публіцист, настоятель парафії св. Архангела Михаїла в Павлограді о. Матвій Годек. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Після смерті людина стає на суд перед Богом і може отримати або нагороду неба, або кару пекла. Однак багато тих, хто буде спасенний, потребують ще очищення в чистилищі.
Душі, що перебувають у чистилищі, не можуть допомогти собі самі, тому так важлива молитва за них. Наші молитви прискорюють їхнє з’єднання з Богом, скорочують час очікування та полегшують страждання, які, згідно з традицією, є набагато тяжчими за будь-які земні страждання.
Ми також віримо, що душі, за які ми молимося, можуть заступатися за нас. Тому молитва за померлих має подвійне значення: вона допомагає їм осягнути Небо, а нам дає впевненість, що вони підтримуватимуть нас своїми молитвами.