Ворожа ракета перетворила житлову багатоповерхівку на руїни

 Сотні людей їх розбирали 69 годин. О 13.00 пошуково-рятувальні роботи завершили. На місці трагедії оголосили хвилину мовчання за безневинно вбитими людьми. Після - звук сирен рятувальних машин. Квіти та іграшки на спомин про жертв. Їх поклали керівники області та міста. А ще – рятувальники, поліціянти, комунальники та волонтери.

 «Дякую рятувальникам, лікарям, поліцейським, комунальникам, волонтерам... Дякую очільнику міста Борису Філатову, його заступникам і усій мерії Дніпра. Дякую усім, хто ці довгі 69 годин боровся і допомагав постраждалим. І продовжує це робити. Разом стійко проходимо надважке випробування. Співчуття рідним загиблих», – сказав голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.

 Ворожа ракета забрала життя 45 людей. Серед них і шестеро дітей. Найменшому хлопчику не було й року. Маємо і 79 поранених.

«Багато людей не ідентифіковано, бо була пожежа – горіло ракетне паливо. Процедура упізнання триває, – розповів міський голова Борис Філатов. – Зараз починаємо наступний етап. Працюємо над тим, щоб максимально надати постраждалим допомогу, відновити їхні документи. Станемо й до обстеження будівель, які не зруйновані, але підлягають демонтажу».

 

На місці трагедії залишаються працювати комунальники. Вони розбиратимуть будівельне сміття у зруйнованих помешканнях. Ще готові допомогти постраждалим – винести вціліле майно, розшукати документи.

 Навпроти руїн понівечена зупинка громадського транспорту. Вона повна квітів та м’яких іграшок.

 По багатоповерхівці у Дніпрі ворог вгатив протикорабельною ракетою Х-22. Третій день місто та країна у жалобі.