Тепер декілька років «президент» проведе за ґратами


У Києві співробітники СБУ затримали лідера фейкового «народовладдя» із Дніпра, котрий оголосив себе «президентом України» та сформував тіньовий уряд. Про це повідомляє пресслужба УСБУ у Дніпропетровській області.

Нагадаємо, що лідера антидержавної організації так званого «народовладдя» викрили у Дніпрі у грудні 2021 року. Тоді він вважаючи нелегітимними діючі органи державної влади, публічно закликав громадян замінити їх новоствореними, у тому числі не виключав й варіант насильницького повалення уряду. «Легітимний президент» збирав однодумців у лавах «всеукраїнського національного конгресу» і разом з ними формував тіньовий уряд. Діючі державні органи були визнані «терористичними структурами».

Зловмисника засудили до 3 трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном в один рік. Але після відбуття покарання злочинець повернувся до злочинної діяльності, активізувавши антиукраїнську та сепаратистську агітацію в інтернет-просторі. Його розгалужена мережа використовувалась ворогом під час війни у пропагандистських сюжетах та статтях «рупорів кремля».

За поданням Служби безпеки України суд скасував зловмиснику випробувальний термін після чого його знову затримали у Києві.