Раніше були інші плани – полями та селами

Необхідність розвантаження автошляху, що проходить через Павлоград та будівництво об' їзної дороги обговорювалось ще багато років тому.

Раніше планувалось, що автошлях мав проходити польовими дорогами і виходити десь біля Богуслава. Дещо простіший варіант міський голова Павлограда Анатолій Вершина запропонував народному депутату Роману Каптєлову.

«Вже давно, ще при союзі, планувалось прокласти об'їзну дорогу з Павлограда полями і виходила вона десь в районі розв'язки на Богуслав. Ми розуміємо, що зараз це дуже важко. На сьогодні ми з нашими земельниками опрацювали питання і дійшли висновку, що будівництво дороги можливе через центр міста, практично по землях Павлоградської міської територіальної громади. Це з'їзд з авіадука через коноплемпром, міст через Вовчу, потім Нафтобаза колишня і виходимо в районі вул. Харківської, далі на Будівельну базу і виходить за Павлоградом. Це дає можливість забрати увесь транспорт, який рухається з Донецька, не забруднювати місто. Дати можливість людям дихати чистим повітрям. І другий напрямок – це напрямок Харківський. Вони не будуть їхати по Полтавській, по Успенській. Хто на Донецьк – наліво. Ми готові розробити цей проєкт. Але це, дійсно, буде таке масштабне будівництво», – сказав міський голова.

Нардеп нічого конкретного не пообіцяв. Мовляв, спочатку потрібно зробити міські дороги, мости. А потім уже взятись за об'їзну дорогу. А міська влада має переконливо довести, що цей проєкт вкрай необхідний.