Сьогодні військових, що проїздили по Дніпровській вітали з прапорами та гаслами близько трьох десятків чоловік

Це викладачі, учні та батьки ліцею №7 Павлограда.

На знак підтримки військові та цивільні тиснули на клаксони. Французький журналіст та учасники християнської місії з Америки не змогли проїхати повз. Вони зупинились дякували, фотографували. Кажуть, що захоплюються такою народною підтримкою армії. Учасники акції подарували їм жовто-блакитний прапор.


Діти переймали військових, котрі проходили повз та дарували їм пиріжки, солодощі, шкарпетки та власноруч зроблені браслетики.


Боєць із позивним «Генерал» каже, що такі акції додають сили. До війни він очолював одну зі шкіл на Волині, а коли почалась війна, то пішов воювати добровольцем.

«З такою підтримкою ми обов'язково переможемо», – каже «Генерал»

Директор ліцею №7 Юлія Пивоварова, котра теж взяла участь у заході, розповідає, що всі учасники акції прийшли сьогодні з власної ініціативи, нікого не агітують, ні на кого не тиснуть. Ліцей уже давно бере участь у різних благодійних акціях по допомозі бійцям.

Ініціатором акції є викладачка ліцею Мар'яна Солянікова. Ще з листопада минулого року вона щодня виходила до Дніпровської з прапором. Каже, що нерідко просто перехожі дають гроші, аби придбати щось для військових.

 

 

Коментарі   

0 # Микола 02.04.2023, 18:02
Які молодці!!! Побільше треба таких акцій!!!Виходити на мера.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата